Юридична компанія — Лєгал не могла залишити своїх клієнтів без новорічних подарунків. Саме для цього, ми розробили унікальний авторський курс «Позовна Заява» з відповідним чек-листом, що допоможе кожному написати цей документ до суду.
Курс оріентований на звичайних пересічних громадян. Все пояснено зрозумілою мовою, кроки розписані та деталізовані. Сподіваємося даний інфопродукт стане Вам у нагоді. Зі святами!
ДалееЗалиття квартири є завжди неприємною подіє з обох сторін, як винуватця так і особи, якій завдана шкода. І дуже добре коли Ви є дружніми сусідами і можете вирішити ситуацію між собою лояльно. Проте життєва практика має безліч прикладів конфліктних ситуацій. Тому, важливо розуміти як саме потрібно себе поводити, як повинні бути оформлені документи і який розмір шкоди підлягає відшкодуванню. Розглянемо ситуацію зі сторони власника пошкодженої квартири.
1. Першою обов’язковою дією власника пошкодженої квартири є фіксація факту залиття квартири
ДалееПредложен единый порядок для определения размера платы за доступ к элементам инфраструктуры объектов электроэнергетики по всей Украине.
Соответствующий проект приказа «Об утверждении Методики определения платы за доступ к элементам инфраструктуры объекта электроэнергетики» обнародован на сайте Минэнергоугля.
Документом определен механизм формирования одноразовой и периодической платы за доступ, а также порядок определения прямых затрат на содержание элементов инфраструктуры и механизм определения размера платы за доступ с пропорциональным распределением расходов между заказчиками, если они используют одни и те же элементы инфраструктуры объекта доступа.
Судьи и работники аппаратов судов, других органов и учреждений системы правосудия, посетившие Российскую Федерацию и оккупированные территории в Донецкой и Луганской областях, после поездки должны подать руководителю письменный отчет о своем пребывании в поле зрения правоохранительных органов или спецслужб иностранных государств, непризнанных государственных образований, в том числе незаконных вооруженных формирований.
В отчете обязательно должны быть сведения о:
У 2018 році було продовжено розпочату у 2015 році реформу будівельної галузі, проте в новому ракурсі. Якщо в реформах 2015 та 2017 року головну скрипку грали органи державного архітектурно-будівельного контролю, то тепер до управління галуззю підключився профільний регулятор будівництва в Україні — Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі — Мінрегіонбуд).
Специфіка регулювання відносин у будівництві така, що реальними повноваженнями з контролю за конкретними будівельними проектами та з накладення санкцій на замовників будівництва наділено інший орган — Державну архітектурно-будівельну інспекцію України (далі — ДАБІ), яка отримала ще більш посилені повноваження після набрання чинності 10 червня 2017 року змінами до профільного Закону «Про регулювання містобудівної діяльності» згідно із Законом від 10 лютого 2017 року № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності і державного архітектурно-будівельного контролю».
Натомість до останнього часу Мінрегіонбуд виконував функції лише регулятора відносин у будівництві. Тепер же, судячи з усього, Міністерство вирішило підключитись до реальної комунікації з конкретними замовниками, використавши своє право затвердження державних будівельних норм (далі — ДБН).
Минюст в письме от 18 июня 2018 года рассмотрел вопрос относительно возможности добавления электронных копий документов к заявлению после завершения процедуры государственной регистрации прав на недвижимое имущество и их отягощений.
Отмечается, что процедура изготовления электронных копий (путем сканирования) является обязательной и может проводиться как при подаче заявления, так и во время непосредственного рассмотрения документов в процедуре государственной регистрации прав.